بالش بارداری u شکل

خرید بالش بارداری u (یو) شکل برای دوران حاملگی

با گذشت دوران بارداری، متوجه خواهید شد که شکم همچنان بزرگتر خواهد شد. (و اگر اینگونه نباشد ، شما خوش شانس هستید، بسیاری از مادران دیگر به شما حسادت می کنند). این تغییر مجموعه جدیدی از چالش ها را با خود به همراه خواهد آورد که یکی از آن خواب راحت است. بالش بارداری صرفاً محصولی است که شما را قادر می سازد تا در دوران بارداری راحت بخوابید.

بالش حاملگی یا بارداری u شکل یک ضرورت در این دوران است. اگر نتوانید شب ها بخوابید، و مرتب از خواب بیدار شوید، شریک زندگیتان نیز از خواب بیدار خواهد شد و او نیز اذیت می شود. باور داشته باشید که همسرتان نیز مطمئناً بیشتر از خودتان بالش بارداری را درک خواهد کرد!

حالا دلیلی برای استفاده از بالشت های بارداری قدیمی وجود ندارد. باید یکی را پیدا کنید که متناسب با وضعیتتان باشد. با استفاده از این راهنمایی ها، شما می توانید بهترین بالش بارداری را شناسایی کرده خواب راحتی داشته باشید. در بالش های u شکل مزیت هایی وجود دارد که در زیر به آنها اشاره شده است:
مزیت های بالش باداری یو (u) شکل:
1- با توجه به شکل u مانند آن، شما برای غلتیدن نیاز به جابجایی بالش ندارید.
2- نیازی به بالش مجزا برای زیر سر خود ندارید.
3- هنگام نشستن نیز می توانید از آن بعنوان پشتی و زیر دستی استفاده کنید. 

امکان دریافت محصول سفارشی وجود دارد. شما می توانید محصولی که می خواهید را طرح کلی آن را برای ما ارسال کنید تا با قیمت مناسب برای شما تهیه شود. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با تونورن از طریق واتس اپ
ارسال با واتس اپ
برای سفارش لطفا تماس بگیرید. شماره واتس اپ و تلگرام ما هست09035558817