خرید کیف مودوکر Modoker همه کاره

خرید کیف مودوکر Modoker همه کاره و مخصوص سفر و روی چمدان

کیف مودوکر محصولی ارائه شده از شرکت Modoker است که قابلیت جاسازی تمام وسایل سفر شما از جمله کت و شلوار، کفش، لباس، پاپورت، موبایل، شارژر را دارد. در زیر به برخی از مهمترین ویژگی های این کیف سفر را بررسی می کنیم:

نمای کلی

نمای کلی

کیف حمل کت و شلوار

یکی از مشکلات رایج در سفر چروک شدن کت و شلوار است. در مواقع ضرور نیاز می شود که برای مدتی بپوشیم و بعد مجدد تا کنیم. اما برای این کار نیاز است که از چین خوردگی تا حد امکان جلوگیری کنیم. این ساک مناسب برای حمل کت و شلوار می باشد. شما می توانید با استفاده از این کیف همه کاره از چروک شدن کت و شلوار خود جلوگیری کنید. در هر قسمت، گیره هایی تعبیه شده است تا جلوی تا شدن کت و شلوار را بگیرد. بخصوص برای آندسته از افرادی که سفر خارج کشور می روند و یا برای کنفرانسی نیاز است که حضور داشته باشند، این کیف مودوکر همه کاره توصیه می شود.

حمل لباس

اولین چیزی که در سفر معمولا افراد در نظر میگیرند لباس است. بنابراین، افراد باید دنبال ساکی باشند که به اندازه کافی جا برای لباس های آنها را داشته باشد. در قسمت میانی ساک Modokor می توانید لباس های خود را قرار دهید. این وسیله بسیار جادار است و به راحتی تمام البسه شما جا می شود.

حمل لباس

حمل لباس

کیف جا کفشی

کفش ها همیشه از بزرگترین دغدغه های سفر بوده است. علاوه بر اینکه باید مراقب باشیم که واکس کفش به هم نخورد، باید در نظر داشته باشیم که کف کفش سایر لباس ها را نیز کثیف نکند. بنابراین، Modoker این را نیز در نظر گرفته است. در جیب های بغل، فضای گودی ایجاد شده است تا به راحتی بتوان کفش ها را جاسازی کرد بدون اینکه کثیف شوند و یا اینکه سایر وسایل تان را خاکی کند.

جاکفشی

جاکفشی

کیف پاسپورت

البته داشتن کیف پاسپورت جداگانه یک مزیت است، اما تنها زمانی که ساک به همراه نداریم. یعنی زمانی که چندین وسیله به همراه داریم، یک کیف پاسپورت در میان آنها ممکن است فراموش شود. از این رو، سعی شده است تا کیف پاسپورت در داخل ساک همه کاره مودار تعبیه شود. جیب هایی برای قرار دادن پاسپورت و کلید در نظر گرفته شده است که به راحتی می توانید به آنها دسترسی داشته باشید.

جای پاسپورت و دسته کلید

جای پاسپورت و دسته کلید

جا شارژر و موبایل

جا شارژر و موبایل

نحوه تا کردن

نحوه تا کردن

نحوه سوار کردن روی چمدان سفر

نحوه سوار کردن روی چمدان سفر

برای خرید با شماره 09035557794 تماس بگیرید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با تونورن از طریق واتس اپ
ارسال با واتس اپ
برای سفارش لطفا تماس بگیرید. شماره واتس اپ و تلگرام ما هست09035558817