خرید تک و عمده بالش نوزاد تونورن

خرید تک و عمده بالش نوزاد تونورن

بهترین بالش نوزاد چه ویژگی هایی باید داشته باشه؟
کودکی که تازه متولد شده باشه بطور میانگین حداقل 16 ساعت در روز می خوابد، با این حساب هر پدر و مادری می خواهد که امن ترین و راحت ترین جایی را که می تواند برای کودکش فراهم کند. استفاده از بالش نوزاد مناسب به طور قطع می تواند کودک را در شرایطی راحت و ایمن قرار دهد.
اگر چه بالش سر چیزی نیست که فرزند تا سنین بالا بتواند از آن استفاده کند، اما دلایل دیگری دارد که نوزاد باید از آن استفاده کند و دیگر نگران خوابیدن آنها نباشید.

چه زمانی بالش می تواند برای نوزادمان ایمنی کامل را داشته باشد؟
شاید فکر کنید که بالشت هایی که در گهواره یا تخت های آماده نوزاد استفاده می کنید، گزینه ی مناسبی باشد برای فرزندتان اما استفاده از بالش نوزاد مناسب می تواند خوابی آرام و راحت را برای نوزادتان به همراه آورد.
به طور متوسط سالانه بیش از 32 مرگ و میر در بین نوزادان اتفاق می افتد، که علت آن استفاده از بالشت های نامناسب و غلاف های گهواره است. یک بالش می تواند بینی و دهان نوزاد را مسدود کند و باعث خفگی بچه شود. در دو ماه اول بهتر است از بالشتی برای کودکتان استفاده کنید که بتواند موقعیت فرزندتان را ثابت نگه دارد.
حتی باید استفاده کردن از پتوهای سنگین و اسباب بازی های نرم را در چند ماهه اول خودداری کنید.


بالش و موقعیت های مناسب کودک
موقعیت
نوزاد در اشکال مختلفی ممکن است که خواب باشد. یک موقعیت خواب مناسب باید از غلتیدن نوزاد جلوگیری کند، و بتواند او را در وضعیت خواب ایمن حفظ کند.
ارتفاع
بالشت مرتفع نوزاد ، اساساً همان چیزی است که من برای هر دو نوزاد خود استفاده کردم که می توانید در بالای گهواره روی تشک خود قرار دهید. این نمونه ای است که شکل سراشیبی دارد و تا انتهای آن باریک است ، که در هنگام خواب کودک شما را کمی بالا می برد. سطح بالا به رفلاکس اسید کمک می کند و باعث تنفس بهتر می شود ، خصوصاً وقتی کودک دچار احتقان شود.

بالش فرم دهی یا شکل دادن به سر
این نمونه، به گونه‌ای طراحی شده است که گهواره یا پشتیبانی از سر کودک شما جهت کاهش فشار است که می تواند باعث ایجاد تغیر شکل سر شود، به آنها به عنوان سندرم سر صاف در نوزادان یاد شده است.


نکاتی ایمنی در خواب نوزاد
•    چند نکته ایده آل برای خوابیدن کودک با خیال راحت، هرگز کودک کوچک یا تازه متولد شده را رو به جلو نخوابانید، به پهلو و پشت بهتر است.
•    کودک تازه متولد شده را در رختخواب یا روی مبل نخوابانید.
•    بهترین و امن ترین حالت برای خوابیدن کودک همان داخل گهواره ی آن است.
•    هرگز صورت کودک را با پتو نپوشانید.
•    سعی کنید از اسباب بازی های سنگین، بالش و پتوهای بزرگ استفاده نکنید.
•    نوزادان را از گرمای بیش از حد دور کنید، اطمینان حاصل کنید که دمای اتاق مناسب باشد و از گرم نگه داشتن کودک خودداری کنید.
•    داشتن یک تشک ضد آب صاف بهترین گزینه برای راحتی خواب کودک می باشد.
•    برای شش ماه اول از گذاشتن کودک در یک اتاق جداگانه خودداری کنید.

بررسی برای انتخاب بهترین بالش نوزاد
ما با یکی از جدیدترین نوآوری ها در بالش های مخصوص نوزادان ، بالش جدید شکل دهنده سر شروع می کنیم. این محصول با قرار دادن کامل سر در خود مواقعی که کودک در گهواره ، صندلی ماشین یا کالسکه است باعث جلوگیری از سندروم صاف در سر نوزادان می شود.
این محصول برای نوزادان تازه متولد شده در گهواره، صندلی ماشین و کالسکه مناسب می باشد.
این محصول به شما کمک می کند که تا پوست ظریف سر کودک را به درستی روی بالش قرار داده و از سندروم سر صاف جلوگیری کند. این پوشش از 100٪ پنبه ارگانیک نرم ساخته شده است که سبک و قابل تنفس است و بیش از حد گرم نمی شود.

جهت سفارش بصورت عمده، می توانید با ما تماس بگیرید. قیمت های موجود در سایت برای فروش بصورت تکی می باشد. چنانچه درخواست نمونه سفارشی دارید می توانید با ما تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با تونورن از طریق واتس اپ
ارسال با واتس اپ
برای سفارش لطفا تماس بگیرید. شماره واتس اپ و تلگرام ما هست09035558817